Театр “Дзеркало всесвіту”

Молодіжний аматорський театр „Дзеркало Всесвіту”. Режисер-постановник Іван Кропліс. Вистави проходять у приміщенні міського Будинку культури. Народний театр отримав звання лауреата восьмого Міжнародного театрального фестивалю „Етно-діа-сфера”. У листопаді 2007 р. театр  „Дзеркало Всесвіту” брав участь у Ювілейному фестивалі „Театральна осінь – 2007” у місті Прилуки. Театр «Дзеркало Всесвіту» став найкращим аматорським драматичним колективом, а режисер Іван Кропліс отримав головний приз за режисуру «Калігули». Аматорський театр працює за підтримки обласного та міського управління культури, благодійного фонду „Хесед-Бешт”. Театр «Дзеркало Всесвіту» – це театр, який відомий не тільки на Хмельниччині, а й далеко за межами України.

Ювілейна, тридцята вистава „Калігула

Битва добра і зла, світла і темряви, любові та ненависті, бога та диявола відбувається в кожній людині. Що переможе – залежить від неї. Саме над цим змусили замислитися хмельничан актори театру „Дзеркало Всесвіту” під час показу ювілейної вистави „Калігула” за Альбером Камю

Щоб грати цю складну філософську виставу на достойному рівні, за майже чотири роки було проведено 242 репетиції. За цей період змінювалися актори, декорації, переосмислювався текст, з’являлися нові сцени та ідеї. Так, з’явилося рішення, що Калігулу мають грати двоє акторів, тим самим підкреслюючи темну та світлу сторону його душі. Також режисер ввів персонажа, якого немає у автора, – дух Друзіли, померлої сестри імператора.

Вистава „Калігула” проходить за сприяння Хмельницького інституту моделювання та конструювання швейних виробів.

Молодіжний театр „Дзеркало Всесвіту” презентував експериментальну виставу за творами французького драматурга Жана Жене „Покоївки”.

Життя та кохання – це корабель без керма і вітрил. Так сказав відомий український письменник Юрій Покальчук. Це продемонстрували актори народного молодіжного театру „Дзеркало Всесвіту” у новій, прем’єрній виставі „Покоївки”. Ця робота є подорожжю дзеркальними лабіринтами за творами Жана Жене у перекладі Юрія Покальчука. Саме йому, відомому письменнику та перекладачу, нині покійному, театр присвятив постановку.

Особливої яскравості та еротизму виставі додають хореографічно-пластичні номери. Виконувані молодими акторами під пристрасні французькі мелодії, вони органічно вплітаються у виставу. Серед декорацій слід відмітити довгі сині та червоні стрічки, що символізують павутиння людського буття.

До речі, виставу „Покоївки” хмельницький театр незабаром презентуватиме на міжнародному театральному фестивалі „Рампа” у Дніпропетровську.

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s