Хмельницький муніципальний камерний хор

Радує своєю творчістю Хмельницький муніципальний камерний хор. Керівник – Ігор Цмур.

В квітні 1998 року в місті Хмельницькому був створений муніципальний камерний хор. До його складу увійшли викладачі, випускники та студенти вищих музичних навчальних закладів.

Перший виступ колективу відбувся в серпні 1998 року і хоча колектив виконав всього декілька творів (українська народна пісня в обробці С.Мартона «Косив косар сіно», муз. В.Снєткова, сл. Б.Ільїна «Чугунка», українська народна пісня в обробці М.Леонтовича «Піють півні»), кожен з них запав глибоко до сердець слухачів, справивши на всіх присутніх неабияке враження.

Сьогодні директором – художнім керівником та головним диригентом хорового колективу є талановитий музикант і педагог, енергійний та вольовий диригент – Заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур.

Окрім конкурсів та фестивалів муніципальний хор є   постійним учасником культурно – мистецьких акцій, які проходять у місті та області. З метою популяризації хорової музики колектив постійно проводить концертні програми в різних закладах міста та області, є постійним ініціатором благодійних акцій, які проводяться у центрі реабілітації і соціального захисту людей похилого віку, військових шпиталях, будинках для дітей-сиріт, дитячих садочках, загальноосвітніх школах, технікумах, вищих учбових навчальних закладах тощо.

За роки свого існування колектив брав участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s